Виклик майстра
Дніпро, Одеса, Полтава, Черкаси

Про компанію

Про компанію

Компанія «Укрспецпроектсервіс» - це спеціалізована організація, яка забезпечує повний спектр послуг з виконання робіт протипожежного призначення: чистка та перевірка вентиляції, чистка, перевірка, монтаж, Гільзування і ремонт димоходів, а також чистка котлів і теплообмінників, чистка камінів і печей, кладка камінів, печей, барбекю і аналіз повітря.

Ми працюємо на ринку протипожежних послуг з 2011 року, і за цей час забезпечили якісним сервісом більше 20 000 об'єктів по всій Україні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам досягати максимально довірчих відносин із замовником, а персоналізований договір про співпрацю забезпечує для нього гарантію високого результату виконаних робіт.

Компанія «Укрспецпроектсервіс» входить до складу «Асоціації пожежної безпеки України», що дозволяє нам брати на себе повну відповідальність перед контролюючими органами Держгірпромнагляду, Газового господарства та іншими організаціями за стан ваших димових і вентиляційних каналів.

Співпраця з «Укрспецпроектсервіс» має на увазі підписання двостороннього договору про співпрацю, в якому описані всі деталі виконання передбачуваних робіт. Ви можете вибрати один з двох варіантів співпраці - одноразове або на постійній основі. Останній варіант має значні переваги і бонуси. Десятки відомих житлових комплексів по Україні успішно користуються нашими послугами і не мають претензій по обслуговуванню.

Телефон нашої гарячої лінії щодня приймає сотні дзвінків від клієнтів, а фахівці компанії шість днів в тиждень допомагають вирішити поточні і форс-мажорні питання. Для досягнення максимально високого результату ми використовуємо в роботі 100% сучасне обладнання, а керуємося тільки актуальними вимогами вищих органів.

Будьте впевнені - ваша безпека в надійних руках!

МІСІЯ

Забезпечити населенню України безпеку користування
вентиляцією і димоходами на довгі роки!

ЦІННОСТІ

 1. Стався до співробітників / клієнтам так як хотілося б щоб ставилися до тебе
 2. Прийшла ідея? Поділися нею вона може стати ключовою у розвитку компанії
 3. Якщо критикуєш , запропонуй альтернативний варіант
 4. Мучить питання / проблема? Озвуч його/її, в компанії обов'язково знайдуться люди які знають відповідь/рішення
 5. Команда важливіше амбіцій окремих людей
 6. Уникай думок на користь фактів. "Цифри не брешуть"
 7. Пропусти через себе що продаєш / рекомендуєш
 8. Роби так добре, щоб у клієнта не залишилося питань
 9. Чи не роботодавець дає зп а клієнт
 10. Якість і зростання співробітника безпосередньо пов'язано з якістю і ростом компанії
 11. Постійно отримуй зворотний зв'язок
 12. Відповідай особисто за кожен свій вчинок/проступок