Продажа, монтаж, чистка (обслуживание) вентиляции и дымоходов

Вызов мастера

Відгуки

Отзывы
Додати відгук
Вікторія
15 февраля 2022, 0:00
Звернулись з непростим для нас питанням. В квартирі в новобудові, як виявилось, вентканал був з якоїсь причини недобудований і не відокремлений. Рішення разом з керуючою компанією ми шукали більше року, виконавця робіт ми обирали обережно, бо це питання безпеки і комфорту. Крім того, дефект ми виявили після того, як були виконані всі оздоблювальні роботи і поставлениі меблі, що ускладнювало ремонт через обмежений доступ. Хочу відзначити, що з першого дзвінка ми відчували професійну і своєчасну підтримку нашого менеджера. З нами обговорили всі наші питання і пропозиції, провели відеоінспекцію, запропонували найкращий яксть-ціна варіант, узгодили матеріали, бюджет і час виконання. Роботи було виконано своєчасно, ретельно і охайно. Можу сказати, що отриманий сервіс приємно перевищив наші очікування. З вдячністю рекомендуємо звертатися за послугами.
Людмила
14 февраля 2022, 15:15
Дякую. Зателефонувала, описала проблему, в домовлений час прийшов майстер (Не запізнився,це важливо). Провів роботу швидко, кваліфіковано.
Денис
14 февраля 2022, 14:14
Сделали всё оперативно и чётко, спасибо!
Олександра
31 января 2022, 14:14
Залишила заявку на акт пічника на сайті, сконтактували майже зразу, призначили візит інспектора за кілька днів. Напередодні візиту прийшло нагадування, іспектор безпосередньо перед візитом ще раз подзвонив. Візит відбувся вчасно, обумовлена сума була заплачена, акт виданий. Все чудово! Рекомендую однозначно, особливо порівняно з досвідом з іншою компанією, коли я чекала інспекторів весь день, а вони не прийшли. Мала з чим порівняти :-) Гарне обслуговування, дякую!
Юрий Геннадьевич
25 января 2022, 13:13
Специалист хороший , работа понравилась
Виктория
26 ноября 2021, 12:12
Пользуемся услугами печника данной компании несколько лет. Быстро, качественно, в срок. Рекомендую!
Страницы
Подождите!

Получите гарантированную скидку 5% на любые услуги за подписку на наш Instagram и Facebook!