Гарантія на послугу - 1 рік
Димовий вентиляційний канал – обов'язкова умова роботи котлів, камінів, побутових газових колонок та інших приладів, що передбачають відкрите спалювання палива. Він необхідний для відведення продуктів горіння – вуглекислого газу, сажі та кіптяви. Останні два особливо актуально для печей та камінів , у яких згоряють дрова та вугілля. Цілісність димоходу – запорука безпечної роботи нагрівального елемента.
У сучасних будинках димарі котлів та камінів ще на етапі будівництва виконують у вигляді металевої труби. Проблема ремонту димоходів у них виникає дуже рідко. Чого не можна сказати про старі будинки, побудовані без прив'язки до сучасних стандартів безпеки. Димарі в них виконувалися з простого покрівельного заліза, схильного до окислення і корозії, або просто викладені у вигляді цегляної труби. Цегла ще більше схильна до руйнування під дією різких перепадів температур і вологості.
Навіщо потрібна гільзування
Зупинити руйнування димоходу та створити нормальні умови для експлуатації приладу відкритого горіння допомагає гільзовування димоходу – операція, що зводиться до впровадження металевої або полімерної труби у старий канал димоходу. Незалежно від того, з якого матеріалу був виготовлений старий канал відведення, загильзовування димоходу покращить його експлуатаційні характеристики та вирішить проблему відкладення сажі. Особливо рекомендовано гільзування цегляного димаря. Проведення такого ремонту не вимагатиме повної перебудови каналу і не викличе тривалої зупинки експлуатації нагрівального обладнання.
Гільзування димоходів виконати не дуже складно, якщо правильно підходити до роботи. Новий відвідний канал може бути виконаний з нержавіючої сталі або жароміцного полімеру.
Гільзування цегляного димоходу сталевою трубою можливе лише при виконанні жорстких вимог до його конструкції. Старий димар повинен бути прямим і рівним. Будь-які нерівності та повороти обмежують можливість проведення ремонту.
Гільзування димоходу полімерним рукавом – операція більш універсальна та проста завдяки великій гнучкості та адаптивності полімерного рукава. Використовуючи його, гільзування димоходу стає можливим без обмежень, і ціна операції значно знижується порівняно з традиційною технологією, яка використовує сталеві труби.
Особливості та переваги
При частому використанні каміна, в димарях осідає сажа, що з'являється з різних причин. Це відбувається, якщо цегла нерівно лежить, або якщо труба має квадратну форму, яка не може забезпечити повний вихід диму назовні.
Гільзування цегляного димоходу - необхідна річ для кожного будинку, без неї, небезпечні речовини проникають усередину приміщення. За допомогою цього методу ви зможете зменшити втрати тепла, зробити більш комфортним прочищення труби, мінімізувати появу конденсату та покращити тягу.
Етапи гільзування
Найправильніше рішення при будівництві будинку - встановити гільзу, а після цього будувати димовий канал, але мало людей, які роблять саме так. Загильзовування димоходів має такі етапи:
1) Повне прочищення і закладення тріщин, так як ви повинні бути впевнені в міцності конструкції;
2) Розбір цегляної кладки, рівний довжині і ширині труби, що встановлюється;
3) Установка першого елемента, причому процес виконується знизу-вгору, поступово приєднуючи кожну частину конструкції, доки не буде заповнена вся висота;
4) простір, Що Залишився, між гільзою і димоходом змащується негорючою рідиною;
5) У фіналі, цеглою закладається розібраний ділянку димоходу.
- Монтаж димоходу в квартирі
- Гільзування природної вентиляції
- Монтаж природної вентиляції у багатоквартирному будинку
- Монтаж димоходу в приватному будинку
- Монтаж димоходу для булер'яну
- Монтаж рекуператора (примусової вентиляції)
- Монтаж димоходу
- Монтаж димоходу в таунхаусі
- Монтаж димоходу для твердопаливного котла
- Монтаж природної вентиляції у приватному будинку
- Монтаж віконного провітрювача (припливного клапана)
- Монтаж колективного димоходу в багатоквартирному будинку
- Монтаж природної вентиляції в таунхаусі
- Монтаж димоходу для лежанки
- Монтаж димоходу для печі
- Монтаж природної вентиляції у квартирі
- Монтаж димоходу для каміна
- Монтаж димоходу в лазні (сауні)
- Монтаж димоходу на виробництві (підприємстві)
- Монтаж димоходу для мангалу