Виклик майстра
Дніпро, Одеса, Полтава, Черкаси
Послуги
Послуги
Замовити
від 14 коп/м2 (97 грн/квартира)
Комплексное обслуживание дымвентканалов для ЖЕК, ОСББ, ЖБК, управляющей компании с удобной оплатой помесячно от компании Укрспецпроектсервис

Власникам приватних будинків дуже знайоме таке поняття як погана тяга. Зіштовхуються з ним і власники громадських будівель, яким регулярно потрібне обслуговування вентиляційних каналів. Ті, хто зіткнувся з необхідністю заміни вентиляційних труб та обладнання через його засмічення або заміну димаря, буквально зарослого сажею, розуміють, наскільки важливе регулярне обслуговування і обов'язково звертаються до нас або підписують договір на обслуговування.

Ми не наполягаємо на тому, що саме вам терміново потрібне технічне обслуговування димоходів. Ми просто пропонуємо оцінити, що буде з тягою та вашими витратами на опалення при нашій регулярній очистці та обслуговуванні димоходів і без неї. Після того, як ви зіставите витрати за сезон і та якість з якою працювали димарі та вентиляція, всі питання відпадуть самі собою.

Партнерська програма

Пропонуємо співпрацю для керівників компаній ЖЕКів, ОСББ, ЖБК за особливими тарифами. При підписанні домовлено обслуговування димових та вентиляційних каналів протягом місяця, Ми готові працювати за Вашим тарифом за 1 м2 на виплат. З усіх питань, звертайтесь за телефонами (044) 334-70-13, (067) 111-06-07.

Працюємо за погодженим графіком

Обслуговування димоходів виконується нами за узгодженим графіком, який складається залежно від складності конструкції типу димоходу, що експлуатується. Ми вважаємо, що обслуговування слід проводити не рідше ніж один раз на рік, а краще один раз на квартал. Причому час обслуговування слід обов'язково обирати так, щоб перевірка проводилась перед початком опалювального сезону.

Вартість послуг

Найменування послугиЦіна (грн)Одиниці виміру
1Обслуговуваннядимвентканалів з привязкою до загальної площі квартирвід 0,14
2Обслуговування димвентканалів з прив'язкою до кількості квартирвід 97квартира
Переваги
Використовуємо сучасне обладнання Hansa (Литва) та прилади німецького виробника «Testo AG»
Компанія «Укрспецпроектсервіс» – член Асоціації Пожежної Безпеки України
Є всі дозволи та ліцензії на виконання робіт
Електронна обробка даних «Електронна звітність»
Нашими послугами користуються
Інші послуги
  • Комплексне обслуговування з очищення вентиляції, димоходу, гідрофільтру, хоспера, мангалу в готелі, ресторані, кафе, барі, пекарні від жиру, сажі, кіптяви, борошняних та інших відкладень зі зручною оплатою помісячно.
  • Комплексное обслуживание дымвентканалов для ЖЕК, ОСББ, ЖБК, управляющей компании с удобной оплатой помесячно от компании Укрспецпроектсервис
    Комплексное обслуживание дымвентканалов для ЖЕК, ОСББ, ЖБК, управляющей компании с удобной оплатой помесячно