Виклик майстра

Статті

Для чого потрібен віконний провітрювач
Для чего нужен оконный проветриватель

Щоб в будинку завжди був нормальний рівень вмісту кисню, необхідний для хорошого самопочуття людини, встановлюється вентиляція в пластикових вікнах. Через неї свіже повітря потрапляє всередину з вулиці, забезпечуючи тим самим постійну циркуляцію і комфортне середовище для проживання.

Особливості та головні характеристики провітрювачів

Цей пристрій є запорукою нормального повітрообміну, який гарантує стабільний приплив необхідної кількості свіжих потоків в приміщення. Розбираючись з тим, що таке припливне клапан, варто згадати і про його економності та стабільності роботи. Саме ці переваги зробили його таким затребуваним не тільки на вітчизняному ринку, а й по всьому світу.

Причому крім цього, клапан для вікон, встановлений з метою провітрювання, є одним із способів економії споживання енергії. Це дозволяє власникам квартири або будинку нормалізувати свої витрати і трохи знизити їх обсяги.

Відповідь на питання про те, для чого потрібен віконний провітрювач, стає очевидним, адже пристрій:

  • знижує ступінь повітрообміну;
  • сприяє правильної організації повітрообміну;
  • мінімізує витрати на опалення.

Також пристрій допомагає підтримувати необхідну кількість кисню в приміщенні, яке буде комфортним для людини. Плюс, так мінімізується рівень наявності шкідливих речовин, які виводяться назовні природним шляхом, значно знижуючись в концентрації.

Як працює клапан припливної вентиляції і в чому його переваги

Встановлюють його, в основному, у верхній частині вікна, на висоті приблизно 1.70м. Так він буде перебувати поза зоною чутливості людини. Припливна вентиляція направляє потік повітря в область під стелею, завдяки чому холодне повітря з вулиці відразу ж змішується з теплим кімнатним. Також є припливне клапан з підігрівом, який доводить температуру відразу до потрібного рівня. Це особливо зручно в зимовий період часу.

Щоб виріб нормально виконувало свої основні функції, необхідно підбирати його виходячи з обсягів кімнати, в якій буде встановлюватися вентиляція в пластикових вікнах. У такому випадком, дивитися в першу чергу варто на продуктивність, яка вимірюється в кількості що надходить потоку в годину.