Існує велика кількість варіацій отеплювальних систем та конструкцій, від традиційних, до найсучасніших, якими і є керамічні димарі. Сам варіант досить різноманітний, економічний та характеризується безліччю позитивних властивостей.
Димарі з кераміки: особливості та монтаж
Теплова конструкція цього типу є багатошаровою трубою, де правильно і безпечно з'єднані - зовнішній захисний шар з бетону, теплоізоляційний матеріал і сам повітроносний канал. Вся ця конструкція приєднується до котла або іншого джерела, за допомогою трійника. Керамічні димарі адаптовані під різновиди котлів, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант, індивідуально під ситуацію.
Існує наступна класифікація даних систем:
Монтаж керамічного димоходу включає кілька основних етапів, кожен з яких відповідає за міцність споруди в цілому. Перший - створення фундаменту та основного елемента, який буде підключений до котла та скріплення деталей розчином. Далі керамічні труби для димоходів встановлюватимуться за принципом цегляного виду, коли частини по черзі скріплюються. Важливо, щоб усі компоненти стику були саме всередині будівлі. Керамічні пічні труби мають дуже декоративні властивості та стильно виглядають у житловому приміщенні.
Переваги та недоліки
Цей різновид утеплювальних споруд має ряд переваг, серед яких:
- Зносостійкість до зміни температур;
- Антикорозійні властивості;
- Проста установка керамічних димоходів;
- Хороша щільність та водонепроникність;
- Міцність та довговічність.
Вона добре себе показує вже досить тривалий час, що дозволяє ефективно та зручно використовувати теплову енергію. При цьому є і ряд недоліків, це: вимоги до розміщення, вартість виробу та суворі конструктивні особливості приміщення. Проте, зразок один із лідерів у своїй сфері.