Виклик майстра

Статті

Правильна організація вентиляційної системи на складському приміщенні
Правильная организация вентиляционной системы на складском помещении

Монтаж вентиляції на складі - необхідна та найвідповідальніша процедура, тому вона проводиться з урахуванням всіх характерних рис приміщення, а саме: його площі, кількості стелажів та задіяної для обслуговування техніки. Вентиляція складських приміщень, на відміну від його опалення, здійснюється безперервно, незалежно від пори року та погодних умов.

Особливості вентиляції складу: головні завдання

В основному дана конструкція призначена для наступних цілей:

  • досягнення однорідності повітряних потоків по всій площі, та забезпечення однакової температури по всій висоті будівлі;

  • здійснення регулювання заданих параметрів обміну повітряних мас, які необхідні для зберігання різних промислових чи продовольчих товарів;

  • контролю над необхідним рівнем вологості у просторі.

Ефективною та доцільною, з економічної точки зору, є припливно-витяжна вентиляція складу, з корисною функцією рекуперації тепла. Її дія полягає в подачі зовнішнього свіжого і одночасному видаленні вже відпрацьованого повітря.

Встановлення вентиляції складу

Роботи з її монтажу починаються з установки повітроводів та трубопровідних магістралей. Далі виконується безпосереднє складання самого нагнітального обладнання, а також допоміжних установок. Перед тим, як витяжна система почне своє функціонування, спочатку проводять її синхронізацію з головною системою управління. При цьому проводиться налаштування основних параметрів виконавчих механізмів, для їх подальшої роботи в автоматичному або ручному режимах.

Вентиляції складів вимагають складання чіткого виробничого графіка здійснення їх технічного обслуговування, підтримки стабільної і справної роботи всіх її модулів і механізмів.