Виклик майстра
Дніпро, Одеса, Полтава, Черкаси

Статті

Сучасні та ефективні коаксіальні димарі
Современные и эффективные коаксиальные дымоходы

Серед сучасних теплових систем, коаксіальні варіанти значно перевершують інші типи своєю ефективністю та безпекою. Вони відмінно підходять для приватних будинків та дач і мають чудові декоративні властивості. У дерев'яному будинку, в будинку з металосайдингу або цеглини така прибудова добре виглядатиме і головне - забезпечить довготривалу експлуатацію теплової системи.

Що таке коаксіальний димар

По суті, це проста споруда з двома трубами: внутрішньою та зовнішньою, при цьому друга може бути ізольована. Принцип самої конструкції полягає в циркуляції повітряних мас двома невеликими каналами, випускаючи дим і запускаючи свіже повітря. Завдяки цьому покращується його ККД і, наприклад, у багатоквартирному будинку температура завжди розподілятиметься рівномірно.

Коаксіальний димохід для газової колонки, для котла на рідкому або твердому паливі, виглядає однаково добре, завдяки гарній адаптації до всіх існуючих видів опалювальних систем та котлів.

При створенні максимальна довжина коаксіального димоходу може бути до 3 метрів по зовнішній стороні. При цьому вертикальний коаксіальний димар має свої норми, це приблизно 1,5, буває також 2 метри.

Правила установки коаксіальних димохідних труб

Монтаж коаксіального димоходу передбачає певні принципи, які враховують: відстані по вертикалі та горизонталі, до вікон та інших деталей будинку, та ухил. Так як приміщення мають різні нахили стін та відстані до головних частин та кімнат.

Установка коаксіального димоходу передбачає вибір оптимального типу приєднання основних елементів до котла. Вид котла також має особливості підключення. Для закріплення виробу та формування каркаса необхідний наступний набір деталей:

  • Труби;
  • Перехідники;
  • Коліно, трійник;
  • Хомути, дріт тощо.

 

Всі кріплення та ізолюючі елементи ретельно та уважно закладаються спеціальною будівельною сумішшю, щоб удосконалити зовні та покращити зносостійкість. Правильно встановлена ​​та підключена система, при правильному експлуатуванні, дозволяє суттєво економити на опаленні, при цьому ефективно використовувати енергію тепла.